Filtrowanie

Zastosowanie

Przędza

Kolor

Rękawice ochronne niepowlekane

Produktów: 6

Aktywne filtry

SWG-PL light

Rękawice poliamidowe w kolorze białym, ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 2,52 zł netto
2,52 zł brutto

SWG-PL

Rękawice poliamidowe w kolorze białym, ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 3,02 zł netto
3,02 zł brutto

SWG-G

Grube rękawice bawełniane w kolorze ecru, ścieg 7G.

Cena za 1 parę
Cena 2,27 zł netto
2,27 zł brutto

SWG-S

Rękawice bawełniane średniej grubości, w kolorze ecru, ścieg: 10G.

Cena za 1 parę
Cena 1,76 zł netto
1,76 zł brutto

SWG-C

Rękawice bawełniane cienkie w kolorze ecru, ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 2,75 zł netto
2,75 zł brutto

SWG-MELS

Rękawice bawełniano-poliestrowe w kolorze ecru, ścieg 10G.

Cena za 1 parę
Cena 1,93 zł netto
1,93 zł brutto

Rękawice niepowlekane

Bawełna, poliamid i poliester to podstawowe materiały, których używa się do produkcji rękawiczek niepowlekanych. Zastosowanie w nich poliamidu i poliestru, które są elastycznymi przędzami, zapewnia dużą swobodę ruchów. Dlatego wykonane z nich rękawiczki są wygodne w użytkowaniu, a jednocześnie zapewniają podstawową ochronę w trakcie wielu różnych prac. Czym charakteryzują się produkty Sungboo?

Rękawice niepowlekane Sungboo

Rękawiczki niepowlekane w ofercie Sungboo to przede wszystkim rękawice bawełniane różnej grubości, a także rękawice bawełniane z dodatkiem poliestru (SWG-C, SWG-S, SWG-G, SWG-MELS) oraz rękawice poliamidowe (SWG-PL, SWG-PL light). Ta pierwsza grupa to produkty zapewniające wysoki komfort pracy dla użytkowników. Z kolei te drugie są bardziej elastyczne i zapewniają większą zręczność. 

Naszym bestsellerem są rękawice SWG-MELS - bawełniane, dość cienkie, ale wzmocnione przędzą poliestrową. Dzięki temu są lekkie i przewiewne, a jednocześnie charakteryzują się zwiększoną trwałością. Te rękawice znajdują zastosowanie w wielu różnych pracach, dlatego chętnie są wybierane przez wiele osób poszukujących podstawowej ochrony dłoni.

Rękawice niepowlekane wykonane z przędzy poliamidowej (SWG-PL, SWG-PL light) to również bardzo elastyczne rękawice, które oferują duży zakres ruchu dłoni. Ponadto są niepylące i mogą być stosowane m.in. w lakiernictwie. Używa się ich także w branży motoryzacyjnej i wszędzie tam, gdzie ważne jest, aby na dotykanych elementach nie zostawiać śladów palców. W Sungboo stosujemy wyłącznie najwyższej jakości, miękki poliamid, co zwiększa komfort pracy użytkowników!