Filtrowanie

Zastosowanie

Powłoka

Przędza

Kolor

Odporność na przecięcie

Antyprzecięciowe

Produktów: 5

Aktywne filtry

SPECIAL CUT

Rękawice z włókna HPPE/szklanego w kolorze szarym, powlekane poliuretanem w kolorze szarym. Ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 9,90 zł netto
9,90 zł brutto

EXTRA CUT

Rękawice z włókna HPPE / szklanego w kolorze szarym, pokryte poliuretanem w kolorze szarym, ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 11,28 zł netto
11,28 zł brutto

PREMIUM CUT

Rękawice z włókna HPPE/szklanego w kolorze niebiesko-białym, pokryte podwójną powłoką z szorstkiego nitrylu w kolorze czarnym, ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 17,40 zł netto
17,40 zł brutto

INDUSTRIAL CUT

Rękawice z włókna HPPE/stalowego w kolorze szarym, powlekane spienionym nitrylem w kolorze czarnym. Ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 19,60 zł netto
19,60 zł brutto

TOP CUT

Rękawice z włókna HPPE/stalowego/szklanego w kolorze niebieskim, powlekane spienionym nitrylem w kolorze czarnym. Ścieg 13G.

Cena za 1 parę
Cena 23,92 zł netto
23,92 zł brutto

Rękawice antyprzecięciowe

Rękawice antyprzecięciowe Sungboo to nowoczesne środki ochrony indywidualnej (ŚOI), skonstruowane w taki sposób, aby chronić użytkowników przed ryzykiem skaleczenia. Do produkcji rękawic antyprzecięciowych używamy różnych rodzajów przędz technicznych, charakteryzujących się wysoką ochroną przed przecięciem. Ten typ ochrony zdefiniowany jest, zgodnie z normą EN 388:2016, na poziomie od A do F. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości rękawiczki, które skutecznie chronią użytkowników przed ryzykiem przecięcia (na poziomie B, C, D i F).

Kto powinien używać rękawiczek antyprzecięciowych?

Rękawiczki antyprzecięciowe są wykonane z bardzo wytrzymałych włókien, które chronią przed przypadkowym przecięciem różnymi ostrymi narzędziami i przedmiotami. Dlatego są szczególnie polecane dla pracowników wszystkich tych miejsc, w których występuje ryzyko przypadkowego przecięcia dłoni. Na przykład w hutach stali, hutach szkła, przedsiębiorstwach mięsnych, papierniczych lub w innych zakładach produkcyjnych.

Rękawice antyprzecięciowe - bezpieczeństwo przede wszystkim

Do produkcji naszych rękawic wykorzystujemy najlepsze materiały i włókna od certyfikowanych dostawców. Produkujemy je w taki sposób, aby spełniały wszelkie konieczne normy bezpieczeństwa. Dlatego, jeśli zależy Ci na trwałych i bezpiecznych rękawiczkach dla Ciebie, Twoich pracowników lub klientów, to wybierz jeden z dostępnych modeli. Zadbaj o właściwą ochronę dłoni użytkowników rękawic Sungboo.